Intro
Intro

Žetóny na zdieľanie Tipsport

Nety za sdílení od Tipsportu

Tipsport nezaháľa ani na stávkovom trhu a pre svojich klientov pripravuje množstvo bonusov a akcií. Jedným z týchto bonusov je Nets, ktorý hráči získavajú za zdieľanie na sociálnych sieťach alebo stávkových fórach.

Siete na zdieľanie nie sú ničím novým. Už dlhší čas môžu stávkari využívať tento bonus. Princíp je jednoduchý. Za každého nového hráča, ktorý sa zaregistruje po kliknutí na váš zdieľaný odkaz a vloží peniaze na svoje herné konto, vám pripíšeme Nets. Jedna sieť potom predstavuje jednu korunu. Za získané siete potom môžete stávkovať podľa vlastného uváženia.

Počet sietí, ktoré získate, závisí od počtu klientov, ktorých privediete cez zdieľané prepojenie. Od jedného do šiestich klientov, to je sto sietí na klienta. Od siedmich do jedenástich, to je 125 sietí na klienta. Ďalší rozsah je dvanásť až dvadsaťjeden klientov, ktorí sa zaregistrujú po kliknutí na váš odkaz, a v takom prípade dostanete 150 Netov na klienta. Od 22 do 101 klientov získate 175 sietí. Viac ako 101 zákazníkov potom pre vás predstavuje zisk dvesto Netov na klienta.

Tento bonus je pre stávkujúcich veľmi príjemný, pretože ich nestojí prakticky žiadnu prácu, stačí len zdieľať odkaz na svoj tiket v diskusiách alebo na sociálnych sieťach. Odkazy, ktoré zdieľate, nemusia byť len vaše stávkové tikety, ale môžu to byť napríklad aj analýzy, ktoré ste napísali o športových zápasoch.