Intro
Intro

Victoria Tip je moderná česká stávková kancelária!

Victoria Tip je moderní česká sázkovka!

Česi milujú kurzové stávky – len v minulom roku vsadili celkovo viac ako 57 miliárd Kč. S rastúcou túžbou po výhre sa mení aj správanie typických stávkarov. V súčasnosti si 9 z 10 Čechov podáva tikety online a na vzostupe je aj online stávkovanie priamo počas zápasu, tzv. live stávky. Victoria Tip je stávková kancelária, ktorá kladie veľký dôraz na internetové stávkovanie, kvalitu ponuky a prístup k hráčom!

Ako získať 250 CZK v stávkach zadarmo

Stačí dokončiť registráciu pre internetové stávkovanie a okamžite získate aktivačný bonus 250 Kč, ktorý môžete staviť na akýkoľvek tiket s minimálnym kurzom 3:1. Ak vyhráte, budete mať na účte okamžite minimálne 750 Kč, v podstate zadarmo! A ak to nevyjde? Žiadny problém, stratené peniaze nemusíte nikomu platiť. Od stávkovej kancelárie však môžete získať oveľa viac peňazí zadarmo. Okrem aktivačného bonusu máte na Victoria Tip nárok aj na vstupný bonus – zdvojnásobenie vášho vkladu. Ak teda začnete stávkovať s 1 000 Kč, postupne získate ďalšiu tisícku. Pred začatím môžete dokonca získať maximálne 10 000 Kč.

Staňte sa hviezdou live stávok a Škoda Superb na rok je vaša.

Pre tých, ktorí radi tipujú LIVE na prebiehajúce športové zápasy, má Victoria Tip ešte jednu atrakciu – súťaž o zapožičanie vozidla Škoda Superb na celý rok. Jedinečná LIVE MASTERS SERIES, ktorá prebieha medzi úspešnými stávkarmi, ponúka každý mesiac aj zaujímavé peňažné výhry. Týmto zoznam samozrejme nekončí – nepretržite sú k dispozícii ďalšie zaujímavé súťaže s veľkými bonusmi.

Zapojte sa a začnite tipovať s Victoria Tip. Online registrácia na stránke www.VictoriaTip.cz je už za chvíľu. Potom už len stačí navštíviť najbližšiu pobočku s preukazom totožnosti a svet stávok a výhier máte na dosah ruky. V pobočke, na počítači a v mobilnom telefóne.