Intro
Intro

Uvítacie bonusy v stávkovej kancelárii VictoriaTip

Uvítací bonusy u sázkové kanceláře VictoriaTip

Rovnako ako ostatné stávkové kancelárie v našej krajine, VictoriaTip má bonus pre novo registrovaných hráčov. Tá sa opäť skladá z dvoch častí, na ktoré sa teraz pozrieme bližšie.


Aktivačný bonus 250 Kč !

Ako prvý bonus získa každý stávkar, ktorý sa novo zaregistroval v stávkovej kancelárii VictoriaTip, 250 Kč na svoju prvú stávku. Tento bonus nie je možné vybrať okamžite. Môžete ho použiť ako vklad na akúkoľvek stávku s minimálnym kurzom 3,00. Ak je táto prvá stávka úspešná, vyhrané peniaze si už môžete vybrať zo svojho účtu. Ak ste sa zaregistrovali online a stále nevidíte bonus na svojom hráčskom účte, nezabudnite, že od 1.1.2017 musíte dokončiť registráciu u stávkových kancelárií priamo v kamennej pobočke. Potom by ste už mali mať k dispozícii bonus.


100% počiatočného vkladu až do výšky 10 000 Kč !

Druhou časťou bonusu je možnosť zhodnotiť 100 % vášho počiatočného vkladu až do výšky 10 000 Kč. Ak je váš počiatočný vklad vyšší, maximálna hodnota stále zostáva 10 000 Kč. Na získanie tohto bonusu však musíte splniť podmienky. Podmienkou je, že stávkar musí staviť desaťnásobok svojho počiatočného vkladu, aby mal nárok na bonus. Nemusíte sa však obávať, bonus bude vyplácaný postupne. Po vsadení dvojnásobku počiatočného vkladu bude mať stávkar k dispozícii už dvadsať percent z celkového bonusu. Ďalších 30 % z celkového bonusu bude stávkujúcemu k dispozícii po vytočení päťnásobku počiatočného vkladu. Zvyšok bonusu bude k dispozícii po poslednom desiatom roztočení počiatočného vkladu.