Intro
Intro

Uvítacie bonusy v stávkovej kancelárii Fortuna

Uvítací bonusy u sázkové kanceláře Fortuna

Fortuna ponúka uvítacie bonusy aj novým hráčom. U tejto stávkovej kancelárie si stávkar môže vybrať, ktorý z jej bonusov si vyberie. V našej recenzii sa pozrieme na oba typy bonusov a porovnáme ich.

Bezriziková stávka až do výšky 500 Kč !

Prvý bonus je bezriziková stávka až do výšky 500 Kč. Tento bonus spočíva v tom, že keď vložíte 500 Kč, váš počiatočný vklad vám bude vrátený, ak vaša prvá stávka nebude úspešná. To znamená, že aj v prípade prehry budete mať na účte 500 Kč. To samozrejme platí aj pre vklady nižšie ako 500 Kč. Ak je však aj vaša druhá stávka neúspešná, vklad vám nebude vrátený. Ide o jednoduchý bonus bez zložitých podmienok. Ak je vaša prvá alebo druhá stávka víťazná, môžete si peniaze vybrať z hráčskeho účtu.

Vrátime vám 100 % hodnoty vkladu do výšky 3 000 Kč !

Druhým bonusom, ktorý ponúka stávková kancelária Fortuna, je bonus vo výške 100 % vkladu až do výšky 3 000 Kč. Aby ste však tento bonus získali, musíte splniť určité podmienky. Ak chce tipujúci získať maximálny bonus, t. j. celých 3 000 Kč, musí „roztočiť“ päťnásobok sumy vkladu a bonusu. Pri vklade 3 000 Kč je teda potrebné „roztočiť“ 30 000 Kč, aby ste získali plný bonus. Prvá časť bonusu sa vyplatí, keď sa do hry vloží požadovaná suma, t. j. súčet vkladu a bonusu. V tomto okamihu sa na vašom hráčskom účte objaví 20 % z celkového bonusu. Zvyšok sa po „preklopení“ zvyšných peňazí uloží na váš účet.

Hoci prvý bonus ponúkaný spoločnosťou Fortuna je jednoduchší a možno aj lákavejší, jeho výška nie je taká vysoká ako druhý bonus. To však zase môže byť odradené podmienkami, ktoré nie sú prítomné v bezrizikovej stávke. Je preto na každom stávkarovi, ktorý bonus uprednostní viac.