Intro
Intro

Uvítacie bonusy Tipsport

Uvítací bonusy sázkové kanceláře Tipsport

Tipsport ponúka veľmi podobné bonusy ako stávková kancelária Chance. Pozrime sa bližšie na bonusy, ktoré sú opäť rozdelené do dvoch častí.

Bezplatná stávka v hodnote 150 Kč !

Prvá časť bonusu je takmer identická s bonusom, ktorý ponúka dcérska spoločnosť Tipsportu, teda Chance. Pre novoregistrovaných hráčov je pripravený uvítací bonus v hodnote 150 Kč, ktorý si môžu okamžite vsadiť. Tu je mierny rozdiel oproti Chance, ktorá ponúka tento bonus v hodnote 200 Kč. Tento bonus môžete staviť pri akejkoľvek príležitosti vrátane stávok naživo.

100 % zhodnotenie vkladu až do výšky 50 000 Kč !

Druhá časť bonusu je oveľa zaujímavejšia. Tu môže stávkar získať 100 % hodnoty bonusu až do výšky 50 000 Kč. Pravidlá pre získanie bonusu sú rovnaké ako v stávkovej kancelárii Chance. Je teda potrebné „roztočiť“ sedemnásobok sumy vložených peňazí a k nim pripočítaný bonus. Napríklad: ak si stávkar vloží na svoj účet 10 000 Kč, bonus, o ktorý hrá, je tiež 10 000 Kč. Takže spočítajte vklad a možný bonus, ktorý je 20 000 Kč, a vynásobte ho siedmimi. Na získanie bonusu je potrebné staviť 140 000 Kč.

Aj tu je veľkou výhodou, že bonus sa vypláca v splátkach, a nie až po vsadení všetkých prostriedkov. Vždy sa vypláca v 10 % prírastkoch z celkového bonusu. Opäť je možné stávkovať na všetky príležitosti vrátane stávok live.