Intro
Intro

Tipsport je najväčšia stávková komunita, pridáte sa?

Tipsport je největší komunita sázkařů, připojíte se?

Česká stávková spoločnosť Tipsport je najväčšou komunitou stávkarov. Jej prvá pobočka bola otvorená v roku 1991 v Beroune. Odvtedy sa rozrástla natoľko, že jej úspech možno merať v celosvetovom meradle. Svojim tipujúcim ponúka nielen možnosť podávať stávky, ale aj ďalšie služby, ako sú analýzy stávok, veľké množstvo športových prenosov atď.

V Tipsporte sa nudiť nebudete

Tipsport ako najväčšia stávková komunita pripravil pre svojich hráčov aj nováčikov širokú ponuku kurzov, live stávok a súťaží. Inšpiráciu môžete získať v aréne alebo pri sledovaní priameho prenosu niektorého zo zápasov. Ako vášnivý stávkar sa môžete pripojiť k fóru. Tam sa môžete porozprávať s tými, ktorí sú na rovnakej lodi ako vy – ktorí tiež prepadli kúzlu stávkovania. Aby ste vedeli, stávkovanie nie je len bezhlavé míňanie peňazí. Je to šport a koníček ako každý iný. Keď sa stávkar dobre vyzná v stávkovaní, je to radosť pozerať sa na to. S Tipsportom môžete byť bohatší nielen o peniaze, ale aj o skúsenosti.

Tipsport, najväčšia stávková komunita, ktorú môžete mať vždy so sebou

Tipsport stávková kancelária je sociálna, interaktívna, globálna a efektívna. Zatiaľ čo v roku 1996 sa stávky v Tipsporte prijímali len telefonicky, o rok neskôr vznikla prvá kurzová webová stránka. Dnes už stávkovanie nemôže byť jednoduchšie. Keďže Tipsport nie je len tradičnou stávkovou kanceláriou, ale venuje veľa energie rozvoju IT technológií, vytvára vlastné mobilné aplikácie, ktoré umožňujú stávkarom byť pohodlne a nepretržite v obraze.

Vášniví stávkari veľmi dobre vedia, aké to je, keď nie ste v blízkosti živých prenosov a nemôžete na ne vsadiť. Pomocou mobilných aplikácií môžu byť vždy v najlepšej forme. Tipsport nie je len stávková kancelária. Okrem klasických stávkových služieb ponúka svojim stávkarom množstvo inšpirácie a zábavy.