Intro
Intro

Stávkujúci sú v Tipsporte live vo svojom živle

V Tipsport live jsou sázkaři ve svém živlu

Stávky na zápasy naživo sú pre väčšinu stávkujúcich tým najlepším, čo im môžu stávkové kancelárie ponúknuť. Niet divu, že na stránke Tipsport sú k dispozícii aj priame prenosy s možnosťou stávkovania na ne. Najväčšia stávková komunita Tipsport robí všetko pre to, aby boli stávkari čo najviac spokojní. Okrem stávkovania na živé zápasy sa môžu zúčastňovať na fórach a čerpať inšpiráciu od ostatných online stávkarov.
Tipsport live – miesto, kde sa stále niečo deje

Volejbal, futbal, tenis, snooker… ktoré zápasy budete sledovať naživo a na ktoré budete tipovať? Na webovej stránke Tipsportu patrí záložka LIVE k najobľúbenejším. Vďaka nej stávkar určite neupadne do vôd nudy, naopak, bude mať dosť práce. Koniec koncov, môže dokonca stávkovať na živé prenosy zápasov, a to je len začiatok! Najlepšie je, keď stávkar nielenže rozumie danému športu, ale je aj jeho veľkým fanúšikom. Priamy prenos sa môže stať opojnou chvíľou strávenou pred počítačom, kde sa môže zabaviť, sledovať hru svojho obľúbeného tímu, zažiť adrenalín, získať skúsenosti so stávkovaním a zarobiť nejaké peniaze. Nie je to skvelé?

Stávková kancelária Tipsport mu poskytne aj ďalšiu zábavu a inšpiráciu v podobe fóra, arény na tikety a rôznych súťaží.

Tipsport chce pre svojich stávkarov len to najlepšie

Tipsport nie je obyčajná stávková kancelária. Chce pre svojich stávkarov to najlepšie. Preto im okrem služby Tipsport Live ponúka aj ďalšie kurzy, súťaže a prenosy. Pravidelne vysiela najdôležitejšie zápasy ako prvé a prináša tak svojej komunite skutočný pôžitok.

Aby všetko fungovalo tak, ako má, a stávkujúci neboli podráždení žiadnymi nezrovnalosťami v sieti, Tipsport má tím najlepších IT odborníkov, ktorí sa starajú o bezproblémový chod Tipsportu. Vyvíjajú tiež vlastné mobilné aplikácie Tipsportu, takže môžete byť opäť o niečo bližšie k svetu stávok.