Intro
Intro

Ponuka stávok Tipsportu je veľmi pestrá a stávkujúci si ju užívajú

Tipsport sázková nabídka je velmi pestrá a sázkaře baví

Prvá pobočka stávkovej kancelárie Tipsport bola otvorená v Beroune v roku 1991. Odvtedy sa svet stávkovania posunul vpred a Tipsport bol vždy o krok vpred. Ponuka stávok Tipsport je jednou z najrozšírenejších. Je veľmi rozmanitá a stávkari si ju užívajú.

Ponuka stávok Tipsport je určená na prilákanie stávkarov

Aby sa ani tí najnáročnejší stávkari Tipsportu nenudili, spoločnosť pre nich vždy pripravuje niečo navyše. Ponuka stávok Tipsport je veľmi pestrá. Hráči môžu stávkovať na rôzne príležitosti, napríklad:

presný výsledok zhody,
počet gólov v zápase,
počet gólov v ligovom kole,
najlepší strelci,
hendikepy,
súboje atď.

Môžete tiež použiť možnosť stávkovania AKU. Ide o stávku na 2 alebo viac príležitostí. Na stávkovanie môže použiť špeciálnu formu prijímania stávok s názvom COMBINATOR alebo MAXICOMBI, alebo si môže vybrať EXTRATIP.

Okrem toho ponúka stávková kancelária Tipsport množstvo športových príležitostí, na ktoré môžete staviť. Na výber je toho naozaj veľa.

Čo musí mať stávková ponuka, aby bola zaujímavá?

Aké funkcie musí mať ponuka stávok, aby bola zaujímavá? Predovšetkým by mala byť pestrá a bohatá. Každý hráč by si mal nájsť niečo, čo mu bude vyhovovať. Mal by byť prehľadný, aby sa v ňom stávkar nestratil. Mala by byť tiež pravidelne aktualizovaná a dostupná na mobilných zariadeniach. Ponuka stávok Tipsport je práve taká. Spoločnosť kladie veľký dôraz na pohodlie stávkujúcich. Okrem rôznych druhov stávok im na svojej webovej stránke ponúka aj zábavu a inšpiráciu.

Analýzy stávok, fóra a rôzne súťaže sú tu pre skutočných znalcov, ktorí rozumejú stávkovaniu a je to ich veľký koníček. Preto okrem stávkovania oceňujú aj ďalší kontakt so svetom stávkovania.