Intro
Intro

Nová aplikácia Victoria Tip

Nová aplikace Victoria Tip

Rovnako ako ostatné domáce stávkové kancelárie má Victoria Tip vlastnú aplikáciu pre mobilné telefóny, ktorá veľmi uľahčuje stávkovanie. V priebehu času však došlo k niekoľkým vylepšeniam, na ktoré sa teraz pozrieme.

To, že ide o rozsiahle vylepšenia, je zrejmé na prvý pohľad. Dizajn aplikácie je moderný a jej celkové ovládanie je plynulé a svižné. Odstránili sa aj problémy so stabilitou celej aplikácie, na ktorú sa teraz môžete plne spoľahnúť.

Ďalšou významnou zmenou je prepracované a optimalizované filtrovanie zápasov. Nájsť hľadanú zhodu je preto veľmi jednoduché. To isté platí aj pre váš obľúbený tím, ktorý môžete veľmi rýchlo nájsť pomocou nového filtra.

Samozrejme, k dispozícii je aj kompletná ponuka kurzov s mnohými podpornými stávkami a históriou vašich podaných tiketov. Samozrejme, existujú aj live stávky, ktoré sú teraz tiež veľmi rýchle. Spoločnosť Vicotria Tip je tiež známa mnohými akciami, ktoré ponúka svojim klientom. Ani tu nebudete o nič ochudobnení, pretože sa o nich včas dozviete prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Celkovo možno povedať, že mobilná aplikácia Victoria Tip sa teraz radí medzi tie najlepšie. Okrem toho samotná stávková kancelária sľubuje, že aktualizácie budú nasledovať v pravidelných intervaloch, čo stávkari určite ocenia.