Intro
Intro

Mobilná aplikácia VictoriaTip

Mobilní aplikace sázkové kanceláře VictoriaTip

Podobne ako iné veľké stávkové kancelárie v našej krajine, aj VictoriaTip má mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje klientom pohodlnejšie stávkovanie priamo z mobilného telefónu. Teraz sa však klienti tejto stále rastúcej stávkovej kancelárie dočkajú prvého významného vylepšenia mobilnej aplikácie.

Nová verzia mobilnej aplikácie 2.0 je prvou väčšou aktualizáciou od prvého vydania samotnej aplikácie. A kde sa skrývajú nové funkcie ? Predovšetkým sa zrýchlila celá aplikácia, ktorá je teraz oveľa plynulejšia a stabilnejšia. Došlo tiež k redizajnu a omladeniu. Zmenami prešiel aj filter, cez ktorý možno viesť rôzne štatistiky. Teraz je prepracovaný a optimalizovaný. Rozšírené boli aj mnohé funkčné vlastnosti a odstránené boli drobné chyby.

Mobilná aplikácia stávkovej kancelárie VictoriTip je k dispozícii na platformách iOS aj Android. Okrem toho bude stávková kancelária v nasledujúcich týždňoch pokračovať vo vylepšovaní aplikácie a odstraňovaní drobných neduhov. Celkovo teda nová aplikácia VictoriaTip ponúka vysoký štandard používateľského zážitku. Okrem toho sa bude v podobnom duchu naďalej vylepšovať aj webová stránka stávkovej kancelárie.