Intro
Intro

Chance Sportsbook uvítacie bonusy

Uvítací bonusy sázkové kanceláře Chance

Ako väčšina stávkových kancelárií, aj Chance ponúka novým klientom bonus do začiatku stávkovania. Bonus u tejto stávkovej kancelárie sa skladá z dvoch častí. Nesúvisia navzájom, ale nováčikom určite uľahčia začiatok stávkovania.

Bezplatná stávka v hodnote 200 Kč !

Prvým bonusom, ktorý Chance ponúka, je stávka zadarmo v hodnote 200 Kč ! Ihneď po registrácii dostane novoregistrovaný hráč na svoj účet 200 Kč, ktoré môže vsádzať podľa vlastného uváženia. Tento bonus môžete staviť na klasickom stávkovom tikete aj na tikete live.

Možnosť získať 100 % hodnoty vkladu až do výšky 2000 Kč !

Druhou časťou bonusu stávkovej kancelárie Chance je možnosť získať až 100 % hodnoty vášho počiatočného vkladu až do výšky 2 000 Kč. Tu sú už podmienky na získanie bonusu trochu komplikovanejšie. Ak chce hráč získať celý bonus, t. j. 2 000 Kč, musí „roztočiť“ spolu 28 000 Kč s minimálnym kurzom 2,0. Veľkou výhodou však je, že bonus sa vypláca postupne, t. j. prvých 200 Kč bonusu sa vyplatí až po tom, čo hráč „roztočí“ prvých 2800 Kč. Potom uvidí v hornej lište svojho herného účtu, koľko mu zostáva na získanie ďalšej časti vstupného bonusu.

Samozrejme, nový hráč môže urobiť menší prvý vklad, napríklad len 500 Kč. V takom prípade musí na získanie bonusu staviť 7 000 Kč. Celkovú sumu, ktorú je potrebné staviť, zistíte tak, že spočítate počiatočný vklad a možný bonus a vynásobíte ich siedmimi. Aj v tomto prípade je možné vsádzať na klasické tikety aj na tikety live. Každý deň bude hráčovi pripísaná suma vkladov až do výšky 2 000 Kč.