Intro
Intro

Chance Crown vám dáva šancu vyhrať dvakrát denne

Chance korunka vám dá hned 2x denně šanci na výhru

Dve šance vyhrať dvakrát denne? To nie je sen, to je len výsledok účasti v hre Chance Crown. Ide o veľmi populárnu číselnú lotériu, v ktorej sa výhra žrebuje dvakrát denne, 7 dní v týždni. Lotéria Crown patrí k stávkovej kancelárii Chance, ktorá okrem toho ponúka svojim hráčom kurzy na šance, priame prenosy športových zápasov a ďalšie možnosti výhier.

Prečo hrať lotériu Chance Korunka?

Číselná lotéria Korunka je veľmi obľúbená vďaka svojim jednoduchým pravidlám, častým žrebovaniam a možnosti veľmi nízkeho vkladu. Môžete si vybrať zo 7 rôznych herných variantov – Korunka na 3, Korunka na 4, Korunka na 5, Korunka Six, Korunka Hop Trop, Korunka Kombi a Korunka Kombi Plus. Cena lotérie závisí od zvoleného variantu hry. Výhodou je, že na rozdiel od iných podobných hier sú výhry v Korunke jasne definované, vopred viete, koľko vyhráte, a s nikým sa o ne nedelíte. Lotériu Korunka môžete hrať online z pohodlia domova alebo v ktorejkoľvek stávkovej kancelárii Tipsport alebo Chance.
Chance ponúka stávkarom zaujímavé šance na výhru

Stávková kancelária Chance bola založená v roku 1991 vo Frýdku-Místku. Jej prvá pobočka bola otvorená v Ostrave. Dnes ju nájdete až na 200 miestach v Českej republike a môžete si ju zahrať aj online z pohodlia domova. Každý stávkar ocení, keď mu stávková kancelária ponúkne niečo viac. Podľa toho si ho vyberá. Športová stávková kancelária Chance si je toho dobre vedomá, a preto pre svojich hráčov pripravila širokú škálu služieb. Stávkujúci môžu v Chance vsádzať na širokú škálu športových zápasov a využiť rozsiahle kurzy. V Chance si však môžete staviť aj na iné udalosti, napríklad na výsledky volieb alebo talentových súťaží. Svoje hráčske zručnosti môžete rozvíjať aj v hrách Crown, Craps alebo Poker.