Intro
Intro

Aplikácia Fortuna a svet stávok pri vašich nohách

Fortuna aplikace a celý sázkařský svět vám leží u nohou

Je veľmi nepríjemné, keď musíte kvôli práci alebo povinnostiam opustiť svoje pohodlné kreslo pred počítačom, kde sa hrá živý zápas. Kým sa vrátite z obchodu alebo prídete do práce, môže byť po všetkom a vy ani nestihnete podať stávky. Ak chcete mať istotu, že vám nabudúce nič neunikne, postará sa o to aplikácia fortuna. Prečo ho milujete?

Čo robí aplikácia Fortuna?

Aplikácia Fortuna je mobilná aplikácia, ktorá je navrhnutá tak, aby vás informovala o aktuálnom dianí. Už nemusíte hádať, čo sa deje vo svete stávok, keď nesedíte pri počítači. Svoj stávkový svet môžete mať na dosah ruky v mobilnom telefóne. Mobilná aplikácia Fortuna je k dispozícii v App Store, môžete si ju stiahnuť pre Android alebo je k dispozícii vo webovej verzii pre Windows Phone. Vášnivým stávkarom ponúka kompletnú ponuku stávok Fortuna, ako aj live stávky. Samozrejmosťou sú priame prenosy športových zápasov a jednoduché ovládanie. Aplikácia Fortuna so širokou ponukou stávkových služieb predstavuje nový spôsob, ako prekonať dlhú cestu do práce alebo skrátiť čas strávený čakaním na vlak.

Mobilná aplikácia Fortuna má niekoľko šikovných funkcií

Keďže vo svete stávkovania ide vždy o rýchlosť, mobilná aplikácia Fortuna ponúka množstvo šikovných funkcií. Nemusíte si pamätať zložité heslo na prihlásenie do aplikácie, stačí mať v hlave dobré tipy na stávkovanie. Do mobilnej aplikácie Fortuna sa môžete prihlásiť jediným dotykom pomocou funkcie TOUCH ID. Aplikácia umožňuje rýchle stávky, ponúka prehľadné štatistiky, streamy a informuje vás o vašich výhrach pomocou push notifikácií.

Ani inštalácia aplikácie vám nezabráni v stávkovaní. Je to veľmi jednoduché, rovnako ako stávkovanie. Môžete ísť kamkoľvek bez toho, aby ste sa vzdialili od svojich stávok. Jediný problém bude na rande vysvetliť svojej drahej polovičke, prečo na vás telefón stále „vrčí“.

S aplikáciou Fortuna vám bude celý svet ležať pri nohách. Takže ste v hre?